Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Belgica
Dendermonde
Beneluxtheater
Berlicum
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Singer Theater
Laren
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 07 maart 2020
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
zondag 08 maart 2020
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
donderdag 12 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen