Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Bogaard
Sint-Truiden
De Klif
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Spant!
Bussum
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Figi Theater
Zeist
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Reggehof
Goor
20:15
Energiehuis
Dordrecht
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Mezz
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meerpaal
Dronten
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
vrijdag 01 april 2022
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Goudse Schouwburg, Gouda
Grof geschud - Broeden
De Bogaard, Sint-Truiden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Klif, Nijmegen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parktheater, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Domijnen, Sittard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Lebbis - De Ziel
Chassé Theater, Breda
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Het Punt, Vroomshoop
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Focus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posttheater, Arnhem
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Figi Theater, Zeist
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zaterdag 02 april 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Reggehof, Goor
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Energiehuis, Dordrecht
Grof geschud - Broeden
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Stroud, Putten
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Spant!, Bussum
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Posttheater, Arnhem
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Lebbis - De Ziel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lisa Loeb - Extase
Bon theater, Medemblik
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Max van den Burg
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Merijn Scholten - Solo
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 03 april 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
maandag 04 april 2022
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 05 april 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Wilminktheater, Enschede
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Meerpaal, Dronten
woensdag 06 april 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:15
Cabarestafette 21-22
De Muze, Noordwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Grof geschud - Broeden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Munttheater, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lebbis - De Ziel
Posthuis Theater, Heerenveen
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Muze, Noordwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Ogterop, Meppel