CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -580
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 18 okt
Twentse Schouwburg
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Almere
Almere
ma 19 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
di 20 okt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
wo 21 okt
C.C. Hasselt
Hasselt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
2
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
CK Theater
Roermond
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
do 22 okt
C.C. Westrand
Dilbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
C.C. Zundert
Zundert
vr 23 okt
C.C. Kadans
Wuustwezel
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg Venray
Venray
De Maagd
Bergen op Zoom
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
za 24 okt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Kadans
Wuustwezel
Zaantheater
Zaandam
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
2
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
013
Tilburg
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
23:00
Beatrix Theater
Utrecht
zo 25 okt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
1
ma 26 okt
Chassé Theater
Breda
4
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 27 okt
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 28 okt
Diligentia
Den Haag
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
do 29 okt
Diligentia
Den Haag
1
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
vr 30 okt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Schuurkerk
Maassluis
Het Trefpunt
Warmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Sneek
Sneek

zondag 18 oktober 2009

Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert Twentse Schouwburg, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arie Koomen Schouwburg Almere, Almere

maandag 19 oktober 2009

Hard Gras on Tour TAQA Theater De Vest, Alkmaar

dinsdag 20 oktober 2009

Javier Guzman - Por Dios Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends Schouwburg Amphion, Doetinchem

woensdag 21 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Hasselt, Hasselt
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Guido Weijers Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
2
Dedication van Beresteyn, Veendam
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af CK Theater, Roermond
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sara Kroos - Boheems Theater De Veste, Delft
1
20:15
Ali B - Wie Ali zegt, moet B zeggen Theater de Hofnar, Valkenswaard

donderdag 22 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Westrand, Dilbeek
Jandino Asporaat - Buena Vista Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Hard Gras on Tour Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers Theater De Muzeval, Emmen
Dedication C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Da Bounce Comedy Nights Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
20:15
NIKE Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Boheems Theater De Veste, Delft
20:15
Purper Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Mark van de Veerdonk, Ranjaneurose C.C. Zundert, Zundert

vrijdag 23 oktober 2009

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Kadans, Wuustwezel
Jandino Asporaat - Buena Vista Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater Schuurkerk, Maassluis
Guido Weijers Schouwburg Venray, Venray
Dedication De Maagd, Bergen op Zoom
1
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veelvraat Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hard Gras on Tour De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 24 oktober 2009

Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Kadans, Wuustwezel
Jandino Asporaat - Buena Vista Zaantheater, Zaandam
1
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Schwalbe Agora Theater Druten, Druten
2
Hard Gras on Tour Parktheater, Eindhoven
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers Schouwburg Venray, Venray
Dedication Posttheater, Arnhem
Sex & drugs & Hoog Barok De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Pablo Francisco 013, Tilburg
1
20:00
LOS Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Voor de Leeuwen C.C. Zundert, Zundert
23:00
Da Bounce Comedy Nights Beatrix Theater, Utrecht

zondag 25 oktober 2009

Marc-Marie Huijbregts - Punt Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pablo Francisco Melkweg, Amsterdam
3
1

maandag 26 oktober 2009

Foto Theo Maassen
Theo Maassen Chassé Theater, Breda
4
20:30
Winnaars GSCF 2008 & Cameretten 2008 - Kurk & Jorr Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 27 oktober 2009

Sara Kroos - Boheems Theater 't Speelhuis, Helmond
Hard Gras on Tour De Meenthe, Steenwijk
Sex & drugs & Hoog Barok Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Als was het de eerste keer Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Arie Koomen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Winnaars Leids Cabaret Festival & A.K.F. - Maarten Stadsschouwburg Groningen, Groningen

woensdag 28 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Guldenberg, Wevelgem
Sara Kroos - Boheems Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sex & drugs & Hoog Barok Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Halve fi Stadsschouwburg Groningen, Groningen

donderdag 29 oktober 2009

Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Diligentia, Den Haag
1
Alex Agnew - More Human Than Human Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
1
Sara Kroos - Boheems Theater Zuidplein, Rotterdam
Hard Gras on Tour Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sex & drugs & Hoog Barok Zaantheater, Zaandam
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Arie Koomen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Halve fi Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten? De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Maarten van Roozendaal Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Wouter Deprez, Nieuw programma (Try-out) C.C. Zundert, Zundert

vrijdag 30 oktober 2009

Jörgen Raymann Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Buena Vista Theater Schuurkerk, Maassluis
Klaas van der Eerden - Schwalbe Het Trefpunt, Warmond
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Theater 't Pand, Gorinchem
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Theater Sneek, Sneek
Pagina -580