Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Veur Theater
Leidschendam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Weijer
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
dinsdag 28 april 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 29 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 30 april 2009
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 01 mei 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 02 mei 2009
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 03 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp