Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Poorterij
Zaltbommel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Het Trefpunt
Warmond
Het Klooster
Woerden
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Brasschaat
Brasschaat
C.C. Belgica
Dendermonde
BREStheater
Brielle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Boulevard Zandvoort
Zandvoort
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:00
Moira
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Volckaert Theater
Dongen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater Harderwijk
Harderwijk
donderdag 12 november 2009
Freek de Jonge
De Poorterij, Zaltbommel
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Por Dios
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - Ruis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nina de la Croix, Alles kan kapot
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 13 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Tobbe, Voorburg
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Spiegel, Zwolle
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater De Omval, Diemen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Zó
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
LoungeM Comedy Sake
MIDI Tilburg, Tilburg
Guido Weijers
Junushoff Theater, Wageningen
Schudden - Ruis
Het Trefpunt, Warmond
Daniel Arends - Geen excuses
Het Klooster, Woerden
Ronald Goedemondt - Dedication
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 14 november 2009
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Pieter Derks - Waan
Theater Walhalla, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Tobbe, Voorburg
Freek de Jonge
Theater de Mythe, Goes
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Jeffrey Spalburg - Brommers kiek'n (Reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Flamingo's in de polder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hard Gras on Tour
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Zó
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Hoftheater, Raalte
Leon van der Zanden - Cola
Flint, Amersfoort
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Weijer, Boxmeer
Javier Guzman - Por Dios
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. De Kei, Reusel
Schudden - Ruis
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Belgica, Dendermonde
Droog Brood - Een Frisse Wind
BREStheater, Brielle
zondag 15 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Mans Genoeg
Boulevard Zandvoort, Zandvoort
maandag 16 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
dinsdag 17 november 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Theo Nijland / Mijn leven als - Theo Nijland, een
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 18 november 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
20:00
Arie Koomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kom, Nieuwegein
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Schudden - Ruis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Munttheater, Weert
20:00
iPoetry
Moira, Utrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 19 november 2009
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Schuurkerk, Maassluis
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk