Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Allicht
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 16 april 2011
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Hans Dorrestijn
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Claudia de Breij
Figi Theater, Zeist
20:00
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:15
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
Joep Onderdelinden - Nat
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 17 april 2011
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 18 april 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 19 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hans Liberg
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 20 april 2011
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Niet Schieten!
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Jandino Asporaat
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Claudia de Breij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Adam Fields / Jasper Valstar/ Fuad Hassen
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
Parktheater, Eindhoven
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Max van den Burg
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 21 april 2011
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jandino Asporaat
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Martijn Hillenius
Theater De Veste, Delft
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Hans Dorrestijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kees Torn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Herman van Veen
Schouwburg Almere, Almere
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Paulien Cornelisse
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Parktheater, Eindhoven
20:00
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Speelman & Speelman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Kees Torn - Loze kreten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Claudia de Breij
De Molenberg, Delfzijl
Joep Onderdelinden - Nat
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
A nice night for an evening
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Chassé Theater, Breda
20:00
Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
vrijdag 22 april 2011
20:00
Jandino Asporaat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Max van den Burg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kees Torn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Veldhuis & Kemper
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
A nice night for an evening
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 23 april 2011
20:00
Kees Torn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat
Theater De Veste, Delft
20:00
Hans Dorrestijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jochen Otten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Martin Simek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
PLAYGROUND COMEDY
De Peppel, Zeist
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Agnietenhof, Tiel
zondag 24 april 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Leidse Schouwburg, Leiden