Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
't Zand
Maarssen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Spil
Roeselare
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Sjor
Roggel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
van Beresteyn
Veendam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 08 april 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Anuar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 09 april 2011
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meerpaal, Dronten
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Meervaart, Amsterdam
20:00
Max van den Burg
De Eendracht, Gemert
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
't Zand, Maarssen
20:30
Jetty Mathurin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hans Dorrestijn
Theater de Tobbe, Voorburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anuar
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Almere, Almere
zondag 10 april 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 11 april 2011
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 april 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen
C.C. Hasselt, Hasselt
woensdag 13 april 2011
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
SLAA
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paulien Cornelisse
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Joep Onderdelinden - Nat
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 14 april 2011
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Silvester
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Rauw & Rebels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Kees Torn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Joep Onderdelinden - Nat
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Asporaat
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers - ‘Het be
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Alex Klaasen
De Spil, Roeselare
vrijdag 15 april 2011
21:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Roel C. Verburg
Sjor, Roggel
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
van Beresteyn, Veendam
Joep Onderdelinden - Nat
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Femmage
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ellen Dikker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dames voor na Vieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 16 april 2011
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden