CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -58
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 nov
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 09 nov
DOK 6
Panningen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater Bouwkunde
Deventer
SplotsZ
Roelofarendsveen
Diligentia
Den Haag
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Zaantheater
Zaandam
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
za 10 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pook
Oostknollendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Dialoog
Ermelo

donderdag 08 november 2018

20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Maartje & Kine - Vibrato Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 09 november 2018

William Boeva - Reset DOK 6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Muze, Noordwijk
Yentl en de Boer - Magie Theater De Storm, Winterswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. Deurne, Deurne
Jasper van Kuijk - Janus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Mozaiek, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat SplotsZ, Roelofarendsveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Zaantheater, Zaandam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Martijn Koning - Koning van de dieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Schattelijn, Geertruidenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas ATLAS Theater, Emmen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Koningshof, Maassluis
20:15
Louise Korthals - Alles is er Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jan Beuving Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland

zaterdag 10 november 2018

Martijn Kardol - Bang Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Speeldoos, Vught
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater RhederArt, Dieren
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Howard Komproe - Live on stage Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tineke Schouten - Highlights Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat DeMess, Naarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anne-Marie Jung - Ram Theater ’t Mozaïek, Wijchen
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joos Ockels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Paul de Munnik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Dialoog, Ermelo
Pagina -58