CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -58
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 sep
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Machinist
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
zo 22 sep
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
ma 23 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
1
di 24 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Toneelschuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
19:15
Meervaart
Amsterdam
wo 25 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 26 sep
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
vr 27 sep
Theater de Griffioen
Amstelveen
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Leest
Waalwijk
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
za 28 sep
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp

zaterdag 21 september 2019

00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hof 88, Almelo
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Machinist, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST DiamantTheater, Den Haag
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Kulturhus Holten, Holten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Smeltkroes, Maarheeze

zondag 22 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Mylou Frencken Sociëteit Vereeniging, Haarlem
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann Theater het Hof, Arnhem
20:00
Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Verbeelding, Purmerend

maandag 23 september 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater 't Speelhuis, Helmond
1
1

dinsdag 24 september 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Nathalie Baartman - Breek Toneelschuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
19:15
Theo Von Meervaart, Amsterdam

woensdag 25 september 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Omval, Diemen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht

donderdag 26 september 2019

Best of... Ton Kas Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Café de Griffioen, IJmuiden
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
Foto De Lama's
De Lama's De Harmonie, Leeuwarden
1
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Dok6, Panningen
20:30
Stacey Esajas - SOEP! Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kleine Willem, Enschede

vrijdag 27 september 2019

Best of... Ton Kas Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Lenette van Dongen - Paradijskleier Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Carrousel, Ommen
Max van den Burg - Paasbest Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Soundos - Niets te verliezen C.C Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater RhederArt, Dieren
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Koningshof, Maassluis
20:00
Edson Da Graça - Wakker C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
Foto De Lama's
De Lama's Martiniplaza, Groningen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Vestzak Theater Son en Breugel, Son
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Posttheater, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Fransche School Culemborg, Culemborg

zaterdag 28 september 2019

Best of... Ton Kas Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theaterpand Weesp, Weesp
Pagina -58