Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. Deurne
Deurne
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
donderdag 08 november 2018
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 09 november 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 10 november 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer