Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Machinist
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Rietveld Theater
Delft
Koningshof
Maassluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Prinsenhof
Best
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Maaspoort
Venlo
Theater Karoessel
Geleen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
AINSI
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater PePijn
Den Haag
Singer Theater
Laren
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Martiniplaza
Groningen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pitboel Theater
Sittard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Parktheater
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 15 december 2018
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
zondag 16 december 2018
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
maandag 17 december 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 18 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 19 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 20 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal