Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Prinsenhof
Best
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Rietveld Theater
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Machinist
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
15:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Pitboel Theater
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Dok6
Panningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Metropool
Hengelo
Het Klooster
Woerden
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
zaterdag 15 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 16 december 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
maandag 17 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 18 december 2018
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 19 december 2018
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 20 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen