Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
20:00
Prinsenhof
Best
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
DeLaMar
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AINSI
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 15 december 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 16 december 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
maandag 17 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 18 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 19 december 2018
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
donderdag 20 december 2018
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere