Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Idea
Soest
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
16:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Poorterij
Zaltbommel
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 01 april 2011
Harry Glotzbach - El Niño
De Weijer, Boxmeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Poorterij, Zaltbommel
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Anuar
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
zaterdag 02 april 2011
20:00
Jandino Asporaat
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anuar
Theater Idea, Soest
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
16:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jiskefet
Heineken Music Hall, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Flint, Amersfoort
20:15
Lebbis
Diligentia, Den Haag
20:30
Gili
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hans Dorrestijn
Agnietenhof, Tiel
maandag 04 april 2011
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 05 april 2011
20:15
Schudden
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jandino Asporaat
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Dames voor na Vieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nathalie Baartman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen Dikker
Markant Uden, Uden
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 06 april 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Schudden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Acda en de Munnik
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ellen Dikker
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:00
Alex Klaasen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
donderdag 07 april 2011
20:00
Daniël Arends
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Dames voor na Vieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
De Molenberg, Delfzijl
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 08 april 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Dorrestijn
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Speelman & Speelman
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Thijs Maas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Speeldoos, Vught
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Poorterij, Zaltbommel
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker
De Kattendans, Bergeijk
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Anuar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Max van den Burg
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 09 april 2011
20:30
Hans Dorrestijn
Theater de Tobbe, Voorburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Jetty Mathurin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Anuar
Posttheater, Arnhem
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Meervaart, Amsterdam