Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Thalia Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
21:00
Atak
Enschede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Mezz
Breda
Mezz
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
AFAS Circustheater
Scheveningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Witte Theater
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
dinsdag 19 mei 2009
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Thalia Theater, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Vrouw Holland - Het Beste van 10 jaar Vrouw Hollan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 21 mei 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Gigant, Apeldoorn
Vincent Geers - Overdaad
Gigant, Apeldoorn
Kees Torn - Einde Verhaal
Parktheater, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Kommil Foo
Flint, Amersfoort
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Anuar - Ongeremd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts / Paul Groot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bob McLaren / Bram van der Velden / MC Tim Ward
Atak, Enschede
vrijdag 22 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Posttheater, Arnhem
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Waan
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angs
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Teeuwen
Mezz, Breda
Hans Teeuwen Zingt
Mezz, Breda
zaterdag 23 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Den Herd, Bladel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Diligentia, Den Haag
20:30
Niet Schieten!
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 24 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Haenen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 25 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 26 mei 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Overgang
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
De Maagd, Bergen op Zoom
Anuar - Ongeremd
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Schudden - Ruis
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 27 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Witte Theater, IJmuiden
Karin Bloemen - Overgang
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht