Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Weijer
Boxmeer
Dok6
Panningen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Muze
Noordwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
De Muze
Noordwijk
Flint
Amersfoort
20:15
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 18 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
zondag 19 december 2010
20:15
Seth Gaaikema
Diligentia, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 21 december 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Klaas van der Eerden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 22 december 2010
20:15
Eric Koller - BULL!
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Dok6, Panningen
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 23 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
22:00
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 26 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 28 december 2010
21:00
Bas Birker / Harry Glotzbach / Martijn Oosterhuis
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 29 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 30 december 2010
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
vrijdag 31 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
dinsdag 04 januari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Toegift, Den Hoorn
woensdag 05 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 06 januari 2011
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Schudden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 07 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Kristel Zweers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
20:30
Katarina Vermeulen
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 08 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort
20:15
Kristel Zweers - Ruig
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs Maas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Anuar
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Leoni Jansen
Theater De Veste, Delft
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Onno Innemee met Het is hier een gekkenhuis / try-
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 09 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 10 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 11 januari 2011
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 12 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kees Torn
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 13 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
20:15
Klaas van der Eerden
Diligentia, Den Haag
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Leidse Schouwburg, Leiden