Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Dok6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Weijer
Boxmeer
Meervaart
Amsterdam
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 18 december 2010
20:30
Carolien Borgers
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 19 december 2010
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Seth Gaaikema
Diligentia, Den Haag
maandag 20 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 21 december 2010
20:15
Klaas van der Eerden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 22 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric Koller - BULL!
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Weijer, Boxmeer
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
donderdag 23 december 2010
22:00
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
zondag 26 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 december 2010
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 28 december 2010
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Bas Birker / Harry Glotzbach / Martijn Oosterhuis
Burgerweeshuis, Deventer
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 29 december 2010
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 december 2010
14:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 31 december 2010
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 januari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Toegift, Den Hoorn
woensdag 05 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 06 januari 2011
20:15
Schudden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 januari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Kristel Zweers
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Wilminktheater, Enschede
20:30
Katarina Vermeulen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 08 januari 2011
20:30
Thijs Maas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anuar
Theater de Tobbe, Voorburg
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Onno Innemee met Het is hier een gekkenhuis / try-
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leoni Jansen
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort
zondag 09 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 10 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 11 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 12 januari 2011
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Kees Torn
Theater De Veste, Delft
donderdag 13 januari 2011
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Silvester
Oude Luxor Theater, Rotterdam