CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -5
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 04 mei
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
do 05 mei
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
vr 06 mei
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 07 mei
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Gasthuiskerk
Doesburg
M.C. Track
Kortrijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Tobacco Theater
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zo 08 mei
19:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
ma 09 mei
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 10 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 11 mei
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

woensdag 04 mei 2022

20:30
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden

donderdag 05 mei 2022

Grof geschud - Broeden OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sarah Millican Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rayen Panday - Focus Diligentia, Den Haag

vrijdag 06 mei 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Amphion, Doetinchem
Grof geschud - Broeden Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Singer Theater, Laren
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Sarah Millican Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lisa Loeb - Extase Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parktheater, Eindhoven
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
René van Meurs - 2636 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Rayen Panday - Focus Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lebbis - De Ziel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Sneek, Sneek
20:15
Cabarestafette 21-22 Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 07 mei 2022

Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Deventer Schouwburg, Deventer
Christel de Laat - Hoe dan?! Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - SNAK Gasthuiskerk, Doesburg
Grof geschud - Broeden M.C. Track, Kortrijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij - Live De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
The Comedy Store Europe Melkweg, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
SMOKIN' GOOSE COMEDY ROOM Tobacco Theater, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Andries Tunru - In Theorie Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Rayen Panday - Focus Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - 2636 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Flint, Amersfoort
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zondag 08 mei 2022

19:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636 Munttheater, Weert

maandag 09 mei 2022

Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Patrick Laureij - Live Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 10 mei 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater De Veste, Delft
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De mens en ik Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar

woensdag 11 mei 2022

Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Uit het niets Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Broeden Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Live Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - De Meesterkraker Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - 2636 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wouter Deprez - Speech Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Flint, Amersfoort
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken De Maaspoort, Venlo
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lebbis - De Ziel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina -5