Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
't Theaterke
Best
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
19:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
DRU Industriepark
Ulft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Sense
Dokkum
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Idea
Soest
20:15
De Zwaan
Uitgeest
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Het Punt
Vroomshoop
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Floralis
Lisse
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 30 september 2021
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 01 oktober 2021
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
André Manuel - Sneu
Flint, Amersfoort
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Beauforthuis, Austerlitz
Christel de Laat - Hoe dan?!
't Theaterke, Best
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Weijer, Boxmeer
Jan Beuving - Restante
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater PePijn, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
19:00
Anuar - Eerlijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Concordia, Enschede
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Lisa Loeb - Extase
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Dok6, Panningen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Purmaryn, Purmerend
Debby Petter - De liefde voorbij
C.C. Stroud, Putten
20:15
Rayen Panday - Trigger
Hoftheater, Raalte
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Idea, Soest
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
René van Meurs - Hunkert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
DRU Industriepark, Ulft
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 02 oktober 2021
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Restante
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
BREStheater, Brielle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater PePijn, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Sense, Dokkum
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
ATLAS Theater, Emmen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Jan van Besouw, Goirle
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Kulturhus Holten, Holten
20:30
André Manuel - Sneu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - (S)experiment
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Nut Departement Makkum, Makkum
Peter Pannekoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Arto Theater, Schoonhoven
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Idea, Soest
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
De Zwaan, Uitgeest
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Vianen, Vianen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Punt, Vroomshoop
20:15
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 03 oktober 2021
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniel Sloss
Capitole, Gent
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 04 oktober 2021
20:00
Daniel Sloss
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Floralis, Lisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 oktober 2021
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen