CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -59
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 jan
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
1
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 31 jan
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Spant!
Bussum
00:00
De Meerpaal
Dronten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
za 01 feb
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
Chassé Theater
Breda

donderdag 30 januari 2020

00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theaters Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Ervaring De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik? De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theaterhotel Almelo, Almelo
1
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - Highlights Theater de Mythe, Goes
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Dok6, Panningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Crea, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Kattendans, Bergeijk
20:30
Pieter Verelst - Amai Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Victor Luis van Es Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Meerpaal, Dronten
20:30
Cameretten - Finalistentournee Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 31 januari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Reggehof, Goor
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Omval, Diemen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Spant!, Bussum
00:00
Nathalie Baartman - Breek De Meerpaal, Dronten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de toekomst van Beresteyn, Veendam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Agnietenhof, Tiel
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parktheater, Eindhoven
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Figi Theater, Zeist
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Anuar - EERLIJK Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Jan van Besouw, Goirle
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

zaterdag 01 februari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger Theater Ludens, Voorburg
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Bon theater, Medemblik
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Chassé Theater, Breda
Pagina -59