CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -59
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 okt
De Molenberg
Delfzijl
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 05 okt
Posttheater
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
TOP
Bemmel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Weijer
Boxmeer
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zo 06 okt
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
ma 07 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 08 okt
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
wo 09 okt
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 10 okt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Podium Boxtel
Boxtel

vrijdag 04 oktober 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Floralis, Lisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Zaantheater, Zaandam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Lama's Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 05 oktober 2019

Best of... Ton Kas Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Omval, Diemen
De Patrizanen - Het leven an sich Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Venray, Venray
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Urbanus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Cabarestafette Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Howard Komproe Schouwburg Hengelo, Hengelo

zondag 06 oktober 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit Puddingfabriek, Groningen
17:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen

maandag 07 oktober 2019

20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 08 oktober 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Beun, Heiloo
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
20:00
Hehobros Toneelschuur, Haarlem
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jen Kirkman Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

woensdag 09 oktober 2019

Best of... Ton Kas Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Hof 88, Almelo
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het spectrum, Schijndel
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Agora Theater Druten, Druten
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 10 oktober 2019

Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW Chassé Theater, Breda
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Podium Boxtel, Boxtel
Pagina -59