Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
De Meerpaal
Dronten
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Boxtel
Boxtel
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Grenswerk
Venlo
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Winsinghhof
Roden
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 03 november 2018
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 07 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 08 november 2018
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam