Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Dorpstheater Wormer
Wormer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Munttheater
Weert
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Musis
Arnhem
Twentse Schouwburg
Enschede
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
Carna
Einighausen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 30 april 2009
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 02 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 03 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 mei 2009
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 07 mei 2009
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss