Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Boerderij
Huizen
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Mythe
Goes
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Lakei
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
BREStheater
Brielle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Het Front
Vroomshoop
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
donderdag 11 november 2010
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 12 november 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
zaterdag 13 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 16 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 17 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
donderdag 18 november 2010
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 19 november 2010
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
zaterdag 20 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 21 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
maandag 22 november 2010
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 november 2010
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Schalm, Veldhoven