CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -601
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 nov
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 06 nov
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 07 nov
14:30
Diligentia
Den Haag
ma 08 nov
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 09 nov
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
4
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
wo 10 nov
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Omval
Diemen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Perron
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
1
do 11 nov
Arsenaal Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Dok6
Panningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
vr 12 nov
Theater de Mythe
Goes
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Kolk
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
2
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
za 13 nov
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 14 nov
Theater De Lampegiet
Veenendaal
1
ma 15 nov
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
di 16 nov
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 17 nov
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 18 nov
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Deurne
Deurne
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Theater De Veste
Delft

vrijdag 05 november 2010

20:30
Carolien Borgers Werftheater, Utrecht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arno van der Heyden Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tijl Beckand Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 06 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater 't Onderdak, Sassenheim
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Punchline Comedy Club P3, Purmerend
20:00
Brigitte Kaandorp - Op weg naar de Kuip! Patronaat, Haarlem
20:15
Guido Weijers De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Claudia de Breij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
NUHR Theater De Veste, Delft
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers Werftheater, Utrecht
20:30
Youssef El Moussaoui Theater PePijn, Den Haag
20:30
Gino Sancti Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 07 november 2010

14:30
Marcel Verreck Diligentia, Den Haag

maandag 08 november 2010

20:00
Brigitte Kaandorp Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 09 november 2010

Bert Visscher - Afijn Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Youp van´t Hek - Omdat de nacht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
4
20:00
Sara Kroos - Boheems Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Comedytrain Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

woensdag 10 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Afijn Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - El Niño Het Perron, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Kees Torn Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn Diligentia, Den Haag
20:15
Theo Nijland Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Roué Verveer
Roué Verveer Goudse Schouwburg, Gouda
1

donderdag 11 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Arsenaal Theater, Vlissingen
Bert Visscher - Afijn Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Dok6, Panningen
20:00
Youp van 't Hek Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Silvester Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:15
Cabarestafette Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Amar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer Theater de Tobbe, Voorburg

vrijdag 12 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Afijn Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater Walhalla, Rotterdam
2
Harry Glotzbach - El Niño MIDI Tilburg, Tilburg
Night of Comedy - News of Comedy Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
AKF met Finalistentour Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Speelman & Speelman Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Tom Slighting Werftheater, Utrecht
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Lakei, Helmond
20:30
Anuar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

zaterdag 13 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Bon theater, Medemblik
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater Walhalla, Rotterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - El Niño Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martin Simek Diligentia, Den Haag
20:30
Tom Slighting Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 14 november 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Theater De Lampegiet, Veenendaal
1

maandag 15 november 2010

20:15
Ivo & Friends - Time-Out! Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Sara Kroos Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

dinsdag 16 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Kommil Foo Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Femmage Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

woensdag 17 november 2010

Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Agnietenhof, Tiel
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kristel Zweers - Ruig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marijke Boon Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

donderdag 18 november 2010

Maz Jobrani - Brown and Friendly Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou C.C. Deurne, Deurne
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Daniël Samkalden Theater De Veste, Delft
Pagina -601