CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -602
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 apr
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 11 apr
Het Plein
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Sneek
Sneek
De Reehorst
Ede
1
Lucent Danstheater
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 12 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lucent Danstheater
Den Haag
ma 13 apr
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
di 14 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
1
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Koornbeurs
Delft
wo 15 apr
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
3
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Thalia Theater
IJmuiden
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Orpheus
Apeldoorn
3
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
do 16 apr
Het Klooster
Woerden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
1
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Muziekcentrum Enschede
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Speeldoos
Baarn
De Spil
Roeselare
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
1
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Theater de Hofnar
Valkenswaard
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
21:00
EKKO
Utrecht
vr 17 apr
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Schuurkerk
Maassluis

vrijdag 10 april 2009

20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Lambert-Jan Koops Theater PePijn, Den Haag
21:00
De Tunes Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 11 april 2009

Eric van Sauers - Ridder Het Plein, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Waan Zaantheater, Zaandam
Brokstukken - Rode Dwerg Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Nikè Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Fulcotheater, IJsselstein
Wouter Deprez - Eelt Stadstheater de Bond, Oldenzaal
John Buijsman - BUK Theater Sneek, Sneek
Silvester Zwaneveld De Reehorst, Ede
1
Footloose Lucent Danstheater, Den Haag
Anuar - Ongeremd C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Comedy Explosion Effenaar, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - iClaudia Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Lambert-Jan Koops Theater PePijn, Den Haag

zondag 12 april 2009

Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Flootloose Lucent Danstheater, Den Haag

maandag 13 april 2009

20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon Leidse Schouwburg, Leiden

dinsdag 14 april 2009

Foto Ennio Marchetto
Ennio Marchetto Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Pieter Derks - Waan Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord? Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang Schouwburg de Lawei, Drachten
1
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Nikè Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Stoffe Jongens Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld Oude Luxor Theater, Rotterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden Wilminktheater, Enschede
Acda en de Munnik - Spelen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal Theater aan de Schie, Schiedam
1
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication Theater De Veste, Delft
21:00
Ernst van der Pasch Koornbeurs, Delft

woensdag 15 april 2009

Leon van der Zanden - Cola Theater de Blauwe Kei, Veghel
Eric van Sauers - Ridder Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan Junushoff Theater, Wageningen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord? Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Overgang Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees Torn - Einde Verhaal Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009 Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten? Leidse Schouwburg, Leiden
3
Bert Visscher - Stoffe Jongens Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Thalia Theater, IJmuiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend C.C Warenar, Wassenaar
Mark van de Veerdonk Theater de Schalm, Veldhoven
Jaap Mulder Posttheater, Arnhem
John Buijsman - BUK Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Axestos De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Foto Theo Maassen - Zonder Pardon
Theo Maassen - Zonder Pardon Orpheus, Apeldoorn
3
20:00
Acda en de Munnik - Spelen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema Metropool, Hengelo

donderdag 16 april 2009

Leon van der Zanden - Cola Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - Ridder Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan Theater de Schalm, Veldhoven
1
Nathalie Baartman - Los C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Overgang Muziekcentrum Enschede, Enschede
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009 Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - iClaudia Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Theater de Griffioen, Amstelveen
Wouter Deprez - Eelt De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend Theater de Speeldoos, Baarn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst De Spil, Roeselare
Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Por Dios De Maaspoort, Venlo
1
Silvester Zwaneveld De Meenthe, Steenwijk
John Buijsman - BUK Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - Axestos Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - Spelen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
1
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis Leidse Schouwburg, Leiden
1
Foto Alex agnew
Alex agnew Theater de Hofnar, Valkenswaard
2
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal Theater De Veste, Delft
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal Diligentia, Den Haag
1
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
21:00
Sonnema Comedy Tour EKKO, Utrecht

vrijdag 17 april 2009

Kristel Zweers - Ruig Arsenaal Theater, Vlissingen
Pieter Derks - Waan Theater Schuurkerk, Maassluis
Pagina -602