Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Muzeval
Emmen
Musis
Arnhem
Theater De Winsinghhof
Roden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Atak
Enschede
20:00
De Meerpaal
Dronten
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Allevrindscafé Kerkzicht
Loosbroek
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
De Weijer
Boxmeer
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Front
Vroomshoop
maandag 06 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 07 april 2009
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
woensdag 08 april 2009
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Agnietenhof, Tiel
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 09 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Spiegel, Zwolle
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Waan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Los
Munttheater, Weert
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Harmonie, Leeuwarden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - iClaudia
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 10 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - Ridder
Allevrindscafé Kerkzicht, Loosbroek
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Waan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Los
Theater Achterom, Hilversum
Brokstukken - Rode Dwerg
Singer Theater, Laren
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Gryphus, Vierlingsbeek
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
20:00
Bas Birker / Tom Sligting
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Jaap Mulder
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vrouw Holland - Het beste van...
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop