Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Beun
Heiloo
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Molenberg
Delfzijl
Hoftheater
Raalte
C.C. De Bron
Groenlo
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Thalia Theater
IJmuiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Schuurkerk
Maassluis
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Musis
Arnhem
20:00
Het Front
Vroomshoop
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Capellenborg Theater
Wijhe
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zaterdag 02 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yora Rienstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 06 oktober 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman
Boerderij, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Vorstin, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 07 oktober 2010
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 08 oktober 2010
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Tobbe, Voorburg
Joep Onderdelinden - Nat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 09 oktober 2010
20:00
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Joep Onderdelinden - NAT (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:15
Kamps En Kamps
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Onder controle
Meervaart, Amsterdam
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 oktober 2010
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 oktober 2010
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Kasper van Kooten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Thalia Theater, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 oktober 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Markant Uden, Uden
20:30
André Manuel
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Gili interview
Amstelborgh, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Schuurkerk, Maassluis
21:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Muzeval, Emmen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Vorstin, Hilversum
20:15
Nigel Williams
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk. Terug bij af (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 15 oktober 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Andermans veren Live!
Diligentia, Den Haag
20:30
Berry Lussenburg
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Idea, Soest
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Kampanje, Den Helder
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Musis, Arnhem
20:00
Thijs Kemperink
Het Front, Vroomshoop
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 16 oktober 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Muze, Noordwijk
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
20:30
Jetty Mathurin - Jetty jubileert met liefde en ove
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Joep Onderdelinden - Nat
van Beresteyn, Veendam
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Roemer van der Steeg
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Capellenborg Theater, Wijhe
Tom Rhodes
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk