CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -604
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 08 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
1
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Muzeval
Emmen
Musis
Arnhem
Theater De Winsinghhof
Roden
1
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Atak
Enschede
20:00
De Meerpaal
Dronten
Markant Uden
Uden
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 09 apr
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vr 10 apr
Theater de Schalm
Veldhoven
Allevrindscafé Kerkzicht
Loosbroek
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
De Weijer
Boxmeer
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Het Front
Vroomshoop
1
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 11 apr
Het Plein
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Sneek
Sneek
De Reehorst
Ede
1
Lucent Danstheater
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 12 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

woensdag 08 april 2009

Karin Bloemen - Overgang Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal De Nieuwe Doelen, Gorinchem
1
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Nikè Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten? Agora Theater Druten, Druten
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater De Muzeval, Emmen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend Theater De Winsinghhof, Roden
1
Wouter Deprez - Eelt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten Agnietenhof, Tiel
Footloose Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos Theater Harderwijk, Harderwijk
Cabarestafette Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Ongeremd Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Markant Uden, Uden
Acda en de Munnik - Spelen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland' Atak, Enschede
20:00
A Night of Comedy De Meerpaal, Dronten
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Markant Uden, Uden
1
20:15
Comedy Explosion Theater De Veste, Delft
20:15
Speelman & Speelman Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
A Night of Comedy Theater PePijn, Den Haag

donderdag 09 april 2009

Leon van der Zanden - Cola MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Eric van Sauers - Ridder Theater de Spiegel, Zwolle
Kristel Zweers - Ruig Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Waan TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Los Munttheater, Weert
Brokstukken - Rode Dwerg Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars De Harmonie, Leeuwarden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Overgang Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Nikè Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Markant Uden, Uden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten? De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - iClaudia Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend Theater de Kom, Nieuwegein
Wouter Deprez - Eelt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos Theater De Lievekamp, Oss
Acda en de Munnik - Spelen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
A Night of Comedy Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Markant Uden, Uden
1
20:15
Speelman & Speelman Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen

vrijdag 10 april 2009

Leon van der Zanden - Cola Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - Ridder Allevrindscafé Kerkzicht, Loosbroek
Harry Glotzbach - Pura Vida Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Waan Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Los Theater Achterom, Hilversum
Brokstukken - Rode Dwerg Singer Theater, Laren
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal Gryphus, Vierlingsbeek
Kees Torn - Einde Verhaal Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Meervaart, Amsterdam
John Buijsman - BUK Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos Theater De Lievekamp, Oss
Anuar - Ongeremd De Weijer, Boxmeer
20:00
Bas Birker / Tom Sligting J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Jaap Mulder Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vrouw Holland - Het beste van... Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Claudia de Breij - iClaudia
Claudia de Breij - iClaudia Diligentia, Den Haag
1
20:30
Comedy Explosion Het Front, Vroomshoop
1
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Lambert-Jan Koops Theater PePijn, Den Haag
21:00
De Tunes Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 11 april 2009

Eric van Sauers - Ridder Het Plein, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Waan Zaantheater, Zaandam
Brokstukken - Rode Dwerg Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Nikè Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Fulcotheater, IJsselstein
Wouter Deprez - Eelt Stadstheater de Bond, Oldenzaal
John Buijsman - BUK Theater Sneek, Sneek
Silvester Zwaneveld De Reehorst, Ede
1
Footloose Lucent Danstheater, Den Haag
Anuar - Ongeremd C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Comedy Explosion Effenaar, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - iClaudia Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Lambert-Jan Koops Theater PePijn, Den Haag

zondag 12 april 2009

Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -604