Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Flint
Amersfoort
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Idea
Soest
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Meent
Alsemberg
Flint
Amersfoort
Compagnietheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Witte Theater
IJmuiden
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
C.C. Nova
Wetteren
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Compagnietheater
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Beatrix Theater
Utrecht
zondag 23 mei 2010
15:00
Alfred van den Heuvel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
maandag 24 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 mei 2010
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - Ridder
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Boheems
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 26 mei 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Almere, Almere
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Comedytrain - Theatertour 09/10
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hete vrede
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Boheems
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries | kaka passa (dernière)
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Meervaart, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - Ridder
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hete vrede
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Buena Vista
S.C.C. De Enck, Oirschot
NUHR - Nieuw Programma
Theater Idea, Soest
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Thuis
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Boheems
Zaantheater, Zaandam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Snaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 28 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Meent, Alsemberg
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Roué Verveer | mans genoeg
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Musis, Arnhem
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
NUHR - Nieuw Programma
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater Schuurkerk, Maassluis
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Almere, Almere
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Wakker in de stad
Paradiso, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Kattendans, Bergeijk
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bouwkunde, Deventer
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kristel Zweers - Ruig
Cultura, Ede
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kristel Zweers - Ruig
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd
Theater de Tobbe, Voorburg
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Nova, Wetteren
Eric van Sauers - Ridder
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 30 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 31 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Kees Torn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers - Axestos
Beatrix Theater, Utrecht