CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -60
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 sep
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
za 28 sep
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Sense
Dokkum
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
1
zo 29 sep
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 01 okt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
wo 02 okt
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
do 03 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 04 okt
De Kunstgreep
Oostzaan

vrijdag 27 september 2019

Sara Kroos - Verte Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Soundos - Niets te verliezen C.C Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater RhederArt, Dieren
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Koningshof, Maassluis
20:00
Edson Da Graça - Wakker C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
Foto De Lama's
De Lama's Martiniplaza, Groningen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Vestzak Theater Son en Breugel, Son
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Posttheater, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Fransche School Culemborg, Culemborg

zaterdag 28 september 2019

Best of... Ton Kas Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - NOBEL Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
Fred van Leer - Leer van Fred Live Sense, Dokkum
Sara Kroos - Verte De Kunstgreep, Oostzaan
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking BaronTheater, Opende
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Leest, Waalwijk
Max van den Burg - Paasbest De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Posttheater, Arnhem
1

zondag 29 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Merton Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 01 oktober 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag

woensdag 02 oktober 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Howard Komproe - Life On Stage Flint, Amersfoort
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

donderdag 03 oktober 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte Theater Zinin, Nijverdal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Comedy Night bij café The Jack The Jack, Eindhoven
20:00
Urbanus Munttheater, Weert
20:00
De Lama's Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Idea, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ton Kas - Best of Ton Cultura, Ede
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 04 oktober 2019

Best of... Ton Kas De Kunstgreep, Oostzaan
Pagina -60