Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Idea
Soest
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Sneek
Sneek
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Dok6
Panningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
00:00
Dok6
Panningen
20:15
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
zaterdag 03 november 2018
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 06 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
woensdag 07 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
donderdag 08 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker