Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
BaronTheater
Opende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Sense
Dokkum
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Munttheater
Weert
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Schaffelaartheater
Barneveld
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
vrijdag 27 september 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 28 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 01 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 03 oktober 2019
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 04 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden