CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -61
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 okt
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Cultura
Ede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
za 14 okt
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Theater 't Web
Bleiswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Kulturhus Holten
Holten
Theater 't Pand
Gorinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Neede
Neede
C.C Warenar
Wassenaar
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Mimik
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
zo 15 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
VU theater
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 17 okt
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Theater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Theater Amsterdam
Amsterdam
wo 18 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Beneluxtheater
Berlicum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
19:45
Simplon
Groningen
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rosa spier huis
Laren
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem

vrijdag 13 oktober 2023

20:15
Annick Boer - Deze is nog beter! Koningshof, Maassluis
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! De Klif, Nijmegen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp C.C. De Klameare, Workum
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Cultura, Ede
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Theater De Omval, Diemen
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Bussel, Oosterhout

zaterdag 14 oktober 2023

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Chassé Theater, Breda
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater 't Web, Bleiswijk
René van Meurs - 2636 Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Kulturhus Holten, Holten
Ruud Smulders - Rudiversum Theater 't Pand, Gorinchem
Jawad Es Soufi - Harira Scheldetheater, Terneuzen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vlamousse - In den beginne Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen De Kattendans, Bergeijk
Pieter Verelst - Ten Aarzel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water? Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Karma Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Halverwege Podium Neede, Neede
Fuad Hassen - Vogelvrij C.C Warenar, Wassenaar
Tobi Kooiman - Best of van Beresteyn, Veendam
Chris Verlaan - De Kringloper Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Theater Harderwijk, Harderwijk
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Sluikstort Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Mimik, Deventer
20:00
Alex Klaasen - No Ponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Agnietenhof, Tiel
20:00
Andries Tunru - Marmer Theater De Tuin, Leusden
20:00
ComedyPact Festival - on tour Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Esther van der Voort - Mama is boos C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Gerrie Smits - Naakt C.C. Den Herd, Bladel
20:15
N00b - n00b speelt n00b Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Diligentia, Den Haag
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Arie Koomen - BOE! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter! Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater Ludens, Voorburg
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Theater De Omval, Diemen
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - De zieke geest Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Posttheater, Arnhem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Stoep, Spijkenisse

zondag 15 oktober 2023

Ronald Snijders - Een Avond Met Mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Jannie the show dog TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
14:30
Alex Klaasen - No Ponies DeLaMar, Amsterdam
14:30
Peter Lusse - Eddie voor het Leven Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Matteo Lane - The Al Dente World Tour’ Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Bardo Ellens / Fabian Franciscus / Rick Broers - De cancelshow VU theater, Amsterdam
20:00
Joshua Timisela - Sorry tante Corrie Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Matteo Lane - The Al Dente World Tour’ Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 17 oktober 2023

19:00
Matteo Lane Meervaart, Amsterdam
19:00
Andrew Schulz Theater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Merijn Scholten - Team solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven BREStheater, Brielle
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Andrew Schulz Theater Amsterdam, Amsterdam

woensdag 18 oktober 2023

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Christel de Laat - En door?! Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Koning - Appeltjes schillen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Jannie the show dog Parktheater, Eindhoven
Tobi Kooiman - Best of Junushoff Theater, Wageningen
19:45
Comedytunes - Comedy Night Simplon, Groningen
1
20:00
Alex Klaasen - No Ponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! Gigant, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Orpheus, Apeldoorn
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp Rosa spier huis, Laren
20:00
Vincent Voeten - Smaad Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
N00b - n00b speelt n00b Munttheater, Weert
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - De zieke geest Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Tunes: Wilko Terwijn H / Patrick Meijer (mc) / David Linszen / Hedon, Zwolle
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pagina -61