Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeMess
Naarden
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Paard
Den Haag
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theaterpand Weesp
Weesp
DeLaMar
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Koornbeurs
Franeker
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterhotel Almelo
Almelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Spant!
Bussum
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Veluvine
Nunspeet
zaterdag 27 oktober 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
zondag 28 oktober 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 oktober 2018
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
woensdag 31 oktober 2018
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
donderdag 01 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet