Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
DeMess
Naarden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
Leidse Schouwburg
Leiden
Veluvine
Nunspeet
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
00:00
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Muse
Malden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gryphus
Vierlingsbeek
Theaterpand Weesp
Weesp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Klooster
Woerden
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Winsinghhof
Roden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Omval
Diemen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
00:00
Diligentia
Den Haag
De Klif
Nijmegen
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Musiater
Zevenaar
Koningshof
Maassluis
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Koningsduin
Castricum
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Idea
Soest
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
Theater Sneek
Sneek
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 01 november 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 02 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zaterdag 03 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht