Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AINSI
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurschuur
Monster
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
dinsdag 11 december 2018
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 12 december 2018
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 13 december 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 14 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort