CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -625
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 29 nov
Agora Theater Druten
Druten
1
De Schakel
Gilze
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Gildhof
Tielt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
1
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Theater De Willem
Papendrecht
1
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Podium 't Beest
Goes
vr 30 nov
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Catharinakapel
Harderwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Tobbe
Voorburg
De Zwaan
Uitgeest
Theater het Pakhuis
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Amicitia Theater
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Carrousel
Ommen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
De Brink
Obdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort

donderdag 29 november 2012

Schudden - We vieren het maar Agora Theater Druten, Druten
1
Speelman & Speelman - Optimisten De Schakel, Gilze
Joost van Hyfte - KOK C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Carolien Borgers - Happy End Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Meerpaal, Dronten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Henry van Loon - Electropis Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Treasures Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - Interesting times C.C. Gildhof, Tielt
Bert Visscher - Afijn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Caribbean Combo - Ze zijn er weer! De Harmonie, Leeuwarden
1
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater 't Voorhuys, Emmeloord
1
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruben Nicolai - Little friday Goudse Schouwburg, Gouda
1
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Willem, Papendrecht
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Wigwam Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De zachte heelmeester Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Piepschuim Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
MyStage Goes Cabaret Iduna, Drachten
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Theater De Boerderij, Huizen
Yora Rienstra - We maken er wat van Podium 't Beest, Goes

vrijdag 30 november 2012

Wilko Terwijn Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Reuring S.C.C. Maldensteijn, Malden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten De Harmonie, Leeuwarden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Meervaart, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Catharinakapel, Harderwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater de Schalm, Veldhoven
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel C.C. Zundert, Zundert
Sjaak Bral - Vaarwel 2012 Theater de Tobbe, Voorburg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen De Zwaan, Uitgeest
Berry Lussenburg - Verwhard Theater het Pakhuis, Hoorn
Carolien Borgers - Happy End Schaffelaartheater, Barneveld
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Op Sterk Water - Alfa Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Griffioen, Amstelveen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Bussel, Oosterhout
Eric Koller - Fire in the hole Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Afijn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Kom, Nieuwegein
Kamagurka - Sprook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld - In de lift Orpheus, Apeldoorn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Theater 't Pand, Gorinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater Carrousel, Ommen
Daniël Arends - De zachte heelmeester Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Jan Toonstra - Murw t.o. De Meerpaal, Dronten
20:00
Piepschuim De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Piepschuim Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Piepschuim De Brink, Obdam
20:00
Piepschuim Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jochen Otten C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Jochen Otten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jochen Otten Theater De Omval, Diemen
20:00
Jochen Otten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochen Otten S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jochen Otten C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jochen Otten Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jochen Otten Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochen Otten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jochen Otten Het Klooster, Woerden
20:00
Jochen Otten DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jochen Otten Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jochen Otten Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen Leenders Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Jeroen Leenders De Cammeleur, Dongen
20:00
Jeroen Leenders Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen Leenders C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jeroen Leenders Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders De Maaspoort, Venlo
20:00
Jeroen Leenders Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jeroen Leenders Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeroen Leenders Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jeroen Leenders Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jeroen Leenders De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jeroen Leenders Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jeroen Leenders Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Eric Koller C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pagina -625