CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -62
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 mrt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Trixxo Theater
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Toegift
Den Hoorn
21:15
Chassé Theater
Breda
za 04 mrt
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Kik
Elst
Posttheater
Arnhem
ATLAS Theater
Emmen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Theater De Veste
Delft
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
zo 05 mrt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
ma 06 mrt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Amare
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Floralis
Lisse
di 07 mrt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Amare
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:45
Boom Chicago
Amsterdam
wo 08 mrt
C.C. De Werf
Aalst
Het Wennekerpand
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 03 maart 2023

Pieter Derks - Uit Het Niets Theater Geert Teis, Stadskanaal
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… DeLaMar, Amsterdam
Alex Ploeg - Ego De Maaspoort, Venlo
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Schouwburg Cuijk, Cuijk
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Trixxo Theater, Hasselt
Martijn Kardol - De Situatie Cpunt Theater, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Chassé Theater, Breda
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Orpheus, Apeldoorn
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Samir Fighil - FOMO Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jay Francis Hoftheater, Raalte
20:15
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Figi Theater, Zeist
20:15
Merijn Scholten - Solo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
n00b speelt n00b Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella De Kleine Willem, Enschede
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater De Omval, Diemen
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Kasper van der Laan - Warm Posttheater, Arnhem
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening Parktheater, Eindhoven
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij De Toegift, Den Hoorn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Chassé Theater, Breda

zaterdag 04 maart 2023

Kirsten van Teijn - (S)experiment Wesopa Weesp, Weesp
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Crins - Mesthoop Theater De Kik, Elst
Nathalie Baartman - SNAK Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Uit Het Niets ATLAS Theater, Emmen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… DeLaMar, Amsterdam
Alex Ploeg - Ego Goudse Schouwburg, Gouda
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater Walhalla, Rotterdam
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Kardol - De Situatie Podium Hoge Woerd, De Meern
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Borrelnootjez TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig De Oosterpoort, Groningen
20:15
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Het Musiater, Zevenaar
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b Chassé Theater, Breda
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live BREStheater, Brielle
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel - Sneu Meervaart, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Warm Posttheater, Arnhem
21:00
Oldenhermanns - FCKED Theater De Veste, Delft
21:00
Willie Wartaal - Moederdag Podium Mozaiek, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theaterhotel Almelo, Almelo

zondag 05 maart 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… DeLaMar, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater de Purmaryn, Purmerend

maandag 06 maart 2023

Foto Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theo Maassen - Onbekend Terrein Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Amare, Den Haag
20:00
Jason Manford Meervaart, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - BROTHERS Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Floralis, Lisse

dinsdag 07 maart 2023

Theo Maassen - Onbekend Terrein Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Amare, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Agnietenhof, Tiel
20:00
Patrick Laureij - Live De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Randy Feltface - Feltopia World Tour Boom Chicago, Amsterdam
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Munttheater, Weert
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:45
Randy Feltface - Feltopia World Tour Boom Chicago, Amsterdam

woensdag 08 maart 2023

Bas Birker - in blijde verachting C.C. De Werf, Aalst
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Het Wennekerpand, Schiedam
Christel de Laat - Hoe dan?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -62