CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -62
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 okt
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
vr 26 okt
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Veluvine
Nunspeet
00:00
C.C. Zundert
Zundert
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Grenedeer
Gronsveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
za 27 okt
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Parktheater
Eindhoven
1
Theater De Veste
Delft
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeMess
Naarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
BREStheater
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Smeltkroes
Maarheeze
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Agora Theater Druten
Druten
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Ludens
Voorburg
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Markant Uden
Uden
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Anna theater
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 28 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:30
Paard
Den Haag
di 30 okt
Jan van Besouw
Goirle

donderdag 25 oktober 2018

De Partizanen - Het leven an sich Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dave Chappelle Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Golden Palace - WO-MAN Groene Engel, Oss

vrijdag 26 oktober 2018

Maartje & Kine - Vibrato Theater de Beun, Heiloo
Nathalie Baartman - Breek Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Veluvine, Nunspeet
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Zundert, Zundert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Howard Komproe - Live on stage Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Grenedeer, Gronsveld
Fabian Franciscus - Vlafeest Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Bovengrens Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights Schaffelaartheater, Barneveld
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?! S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
17:00
Jimmy Carr La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr La Madeleine, Brussel
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Purper - Purper's Passie De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Paasbest Werftheater, Utrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Amphion, Doetinchem
1

zaterdag 27 oktober 2018

Maartje & Kine - Vibrato Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Magie Theater De Willem, Papendrecht
Foto Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Parktheater, Eindhoven
1
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater De Veste, Delft
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Marco Lopes - Moedt De Zwaan, Uitgeest
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Howard Komproe - Live on stage KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST DeMess, Naarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Fidei et Arti, Oudenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Patrick Laureij BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Fenomeen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Smeltkroes, Maarheeze
Arie & Silvester - Wie?! Diligentia, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram Theater 't Pand, Gorinchem
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Zaantheater, Zaandam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Martijn Koning - Koning van de dieren Agora Theater Druten, Druten
Kiki Schippers - Waar Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Leidse Schouwburg, Leiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Ton Kas - Kakmaker Markant Uden, Uden
20:00
Piepschuim - Grote Woorden De Reggehof, Goor
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jimmy Carr Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Purper - Purper's Passie Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Kei, Reusel
20:30
Max van den Burg - Paasbest Werftheater, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Anna theater, Helmond
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 28 oktober 2018

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram Theater PePijn, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B Paard, Den Haag

dinsdag 30 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Jan van Besouw, Goirle
Pagina -62