Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het spectrum
Schijndel
Theater aan de Schie
Schiedam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ons Tejater
Lieshout
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kimpel
Bilzen
Taverne
Bergen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Dialoog
Ermelo
Wilminktheater
Enschede
De Ogtent
Duiven
De Meerpaal
Dronten
Sense
Dokkum
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
woensdag 15 april 2020
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 16 april 2020
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 april 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas