CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -630
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 nov
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Amicitia Theater
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Carrousel
Ommen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
De Brink
Obdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Brink
Leunen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Mezz
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
C.C. De Werf
Aalst

vrijdag 30 november 2012

André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Griffioen, Amstelveen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Bussel, Oosterhout
Eric Koller - Fire in the hole Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Afijn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Kom, Nieuwegein
Kamagurka - Sprook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld - In de lift Orpheus, Apeldoorn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Theater 't Pand, Gorinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater Carrousel, Ommen
Daniël Arends - De zachte heelmeester Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Jan Toonstra - Murw t.o. De Meerpaal, Dronten
20:00
Piepschuim De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Piepschuim Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Piepschuim De Brink, Obdam
20:00
Piepschuim Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jochen Otten C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Jochen Otten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jochen Otten Theater De Omval, Diemen
20:00
Jochen Otten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochen Otten S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jochen Otten C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jochen Otten Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jochen Otten Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochen Otten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jochen Otten Het Klooster, Woerden
20:00
Jochen Otten DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jochen Otten Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jochen Otten Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen Leenders Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Jeroen Leenders De Cammeleur, Dongen
20:00
Jeroen Leenders Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen Leenders C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jeroen Leenders Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders De Maaspoort, Venlo
20:00
Jeroen Leenders Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jeroen Leenders Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeroen Leenders Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jeroen Leenders Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jeroen Leenders De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jeroen Leenders Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jeroen Leenders Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Eric Koller C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Eric Koller Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Eric Koller Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Eric Koller Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Eric Koller Podium 't Beest, Goes
20:00
Eric Koller C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Eric Koller C.C. Evergem, Evergem
20:00
Eric Koller Jan van Besouw, Goirle
20:00
Eric Koller C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Eric Koller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eric Koller C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller Crown theater, Aalsmeer
20:00
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eric Koller C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Eric Koller De Dialoog, Ermelo
20:00
Eric Koller De Reehorst, Ede
20:00
Eric Koller De Maaspoort, Venlo
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Idea, Soest
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Kulturhus Holten, Holten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Concordia, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater De Kik, Elst
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen Leenders Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Jeroen Leenders Theater Carrousel, Ommen
20:00
Piepschuim Theater De Tuin, Leusden
20:00
Piepschuim Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Piepschuim De Brink, Leunen
20:00
Piepschuim De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Umbilical Brothers De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Umbilical Brothers Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Marco Roelofs - Kaal C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal Mezz, Breda
20:00
Marco Roelofs - Kaal Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Marco Roelofs - Kaal C.C. De Werf, Aalst
Pagina -630