Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Nuenen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater de Mythe
Goes
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. De Enck
Oirschot
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Colosseum Dokkum
Dokkum
Theater Dongepark
Dongen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dok6
Panningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Idea
Soest
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Achterolmen
Maaseik
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cromwiel
Steenbergen
Agnietenhof
Tiel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
maandag 23 november 2009
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
dinsdag 24 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
woensdag 25 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
donderdag 26 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Idea, Soest
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Venray, Venray
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 27 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer