CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -63
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 18 apr
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
ma 19 apr
Martiniplaza
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
di 20 apr
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 21 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 22 apr
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
Agnietenhof
Tiel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Brink
laren
De Maaspoort
Venlo
Hoftheater
Raalte
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kattendans
Bergeijk
Junushoff Theater
Wageningen
vr 23 apr
TheAtriuM
Mechelen
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Idea
Soest
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Kulturhus
Borne
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Willem
Enschede
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
za 24 apr
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Web
Bleiswijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

zondag 18 april 2021

Man, man, man, de Podcast Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Anuar / Kor Hoebe / Murth Mossel Bijlmer Parktheater, Amsterdam

maandag 19 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Martiniplaza, Groningen
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rayen Panday Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret! Wilminktheater, Enschede
20:00
Sanne Wallis de Vries Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Roué Verveer Theater Zuidplein, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein

dinsdag 20 april 2021

19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino - Opgefokt Theater de Spiegel, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine wereld Jan van Besouw, Goirle
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret! Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Pannekoek Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday Het Nationale Theater , Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - In het beste geval De Muze, Noordwijk
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020 Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 21 april 2021

Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nienke Plas - Van de hak op de tak Wilminktheater, Enschede
Vlamousse - Saampies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino - Opgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Orpheus, Apeldoorn
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Geert Teis, Stadskanaal
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret! Wilminktheater, Enschede
20:00
Roué Verveer Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater de Kom, Nieuwegein
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater Hof 88, Almelo
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Hunkert Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 22 april 2021

Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Verelst - Amai Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Het Klooster, Woerden
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Agnietenhof, Tiel
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - In het beste geval Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater aan de Brink, laren
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Maaspoort, Venlo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Hoftheater, Raalte
Lisa Loeb - Extase Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Edson Da Graça - Zoals het hoort KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Hunkert De Kattendans, Bergeijk
Beperkt Houdbaar - De Première Junushoff Theater, Wageningen

vrijdag 23 april 2021

Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden TheAtriuM, Mechelen
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
Riza Tisserand Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Het Kwartier, Stolwijk
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Schouwburg Venray, Venray
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
Fred van Leer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino - Opgefokt Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Hunkert De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - In het beste geval Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Hofpoort, Coevorden
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Harderwijk, Harderwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Idea, Soest
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Kulturhus, Borne
RUMAG. - RUMAG Theater-Event S.C.C. De Ruchte, Someren
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Kleine Willem, Enschede
Yentl en de Boer - Lacrimosa Chassé Theater, Breda
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater de Griffioen, Amstelveen
Beperkt Houdbaar - De Première Posttheater, Arnhem

zaterdag 24 april 2021

Riza Tisserand Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Stadshoftheater Vianen, Vianen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Venray, Venray
LOS - Lusten en Lasten Theater 't Web, Bleiswijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Mainstage, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Lacrimosa Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Grote Woorden Het Musiater, Zevenaar
Jandino - Opgefokt Theater de Voorveghter, Hardenberg
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - In het beste geval De Domijnen, Sittard
Beperkt Houdbaar - De Première Dok6, Panningen
Lisa Loeb - Extase Theater de Purmaryn, Purmerend
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival Meervaart, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina -63