CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -63
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 okt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 21 okt
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
ma 22 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 23 okt
00:00
Toneelschuur
Haarlem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
wo 24 okt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Poorterij
Zaltbommel
1
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 25 okt
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Meerpaal
Dronten
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Klif 12
Den Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Almere
Almere
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
vr 26 okt
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Veluvine
Nunspeet
00:00
C.C. Zundert
Zundert
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Grenedeer
Gronsveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Sneek
Sneek

zaterdag 20 oktober 2018

Ton Kas - Kakmaker Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Het leven an sich Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Purper - Purper's Passie Het Musiater, Zevenaar
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) De Kleine Willem, Enschede
20:30
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam

zondag 21 oktober 2018

16:00
Alles Moet Anders - BALL Cacaofabriek, Helmond
20:15
TJ Miller Meervaart, Amsterdam

maandag 22 oktober 2018

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 23 oktober 2018

00:00
Marco Lopes - Moedt Toneelschuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Papenstraattheater, Zwolle

woensdag 24 oktober 2018

Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Posthuis Theater, Heerenveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Het leven an sich Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Arie & Silvester - Wie?!
Arie & Silvester - Wie?! De Poorterij, Zaltbommel
1
Foto Van Der Laan & Woe - Pesetas
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Lievekamp, Oss
1
20:15
Alex Klaasen - Showponies Theater De Veste, Delft
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 25 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie Munttheater, Weert
Brigitte Kaandorp - Eh... De Molenberg, Delfzijl
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Orpheus, Apeldoorn
00:00
Howard Komproe - Live on stage De Meerpaal, Dronten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater de Blauwe Kei, Veghel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Johan Goossens - Vlam Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Figi Theater, Zeist
Matroesjka - Brainwash Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?! Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Klif 12, Den Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Het leven an sich Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dave Chappelle Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Golden Palace - WO-MAN Groene Engel, Oss

vrijdag 26 oktober 2018

Maartje & Kine - Vibrato Theater de Beun, Heiloo
Nathalie Baartman - Breek Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Veluvine, Nunspeet
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Zundert, Zundert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Howard Komproe - Live on stage Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Grenedeer, Gronsveld
Fabian Franciscus - Vlafeest Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Bovengrens Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights Schaffelaartheater, Barneveld
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?! S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Sneek, Sneek
Pagina -63