Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
De Reggehof
Goor
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
00:00
Den Bolder
Waspik
00:00
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kik
Elst
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Wesopa Weesp
Weesp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Floralis
Lisse
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Kikker
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
Theater Kikker
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 01 december 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 02 december 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 03 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 04 december 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
woensdag 05 december 2018
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 06 december 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam