Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:45
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Maaspodium
Rotterdam
Dok6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:30
Hofman
Utrecht
woensdag 29 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 30 mei 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 31 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 01 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 02 juni 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 03 juni 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 04 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
Judah Friedlander
013, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
woensdag 05 juni 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht