Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Kik
Elst
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
zaterdag 29 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 04 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 05 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten