Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Munttheater
Weert
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Carna
Einighausen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Twentse Schouwburg
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Witte Theater
IJmuiden
Het Plein
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Almere Strand
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Odeon
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
vrijdag 01 mei 2009
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 02 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
zondag 03 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 06 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 07 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 08 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg