CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -64
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 07 nov
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
do 08 nov
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 09 nov
DOK 6
Panningen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater Bouwkunde
Deventer
SplotsZ
Roelofarendsveen
Diligentia
Den Haag
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Zaantheater
Zaandam
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam

woensdag 07 november 2018

20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst De Weijer, Boxmeer
20:15
Purper - Purper's Passie Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest Rietveld Theater, Delft
20:30
Comedy Night Podium Victorie, Alkmaar

donderdag 08 november 2018

Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Koornbeurs, Franeker
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie Theater De Kolk, Assen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater de Kampanje, Den Helder
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Sara Kroos - Zonder Verdoving
Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kiki Schippers - Waar Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Maartje & Kine - Vibrato Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 09 november 2018

William Boeva - Reset DOK 6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Muze, Noordwijk
Yentl en de Boer - Magie Theater De Storm, Winterswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. Deurne, Deurne
Jasper van Kuijk - Janus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Mozaiek, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat SplotsZ, Roelofarendsveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Zaantheater, Zaandam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Martijn Koning - Koning van de dieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Schattelijn, Geertruidenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Schie, Schiedam
Pagina -64