CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -64
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 feb
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DNK
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mimik
Deventer
21:15
Agnietenhof
Tiel
za 18 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Warande
Turnhout
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
zo 19 feb
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
't Onkrooid
Arendonk
ma 20 feb
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
di 21 feb
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
wo 22 feb
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. De tippe
Vledder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
Trixxo Theater
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
Scheldetheater
Terneuzen
19:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
ADO Den Haag Stadion
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond

vrijdag 17 februari 2023

20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
n00b speelt n00b De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Posttheater, Arnhem
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy DNK, Assen
20:30
Merijn Scholten - Solo Meervaart, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening Mimik, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zaterdag 18 februari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Crins - Mesthoop Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Restante Parkgebouw, Rijssen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Het Kielzog, Hoogezand
Foto Peter Pannekoek - DNA
Peter Pannekoek - DNA Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Henry van Loon - Jannie the Showdog Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad De Warande, Turnhout
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Wilminktheater, Enschede
Martijn Kardol - De Situatie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Agnietenhof, Tiel
20:00
Patrick Laureij - Live Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
André Manuel - Sneu Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Oldenhermanns - FCKED Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Jay Francis Theater De Omval, Diemen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Figi Theater, Zeist
20:15
Cameretten - Finalistentournee Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon De Meerpaal, Dronten
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Merijn Scholten - Solo Flint, Amersfoort
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
n00b speelt n00b Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Willie Wartaal - Moederdag Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Zaantheater, Zaandam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter De Nieuwe Kolk, Assen

zondag 19 februari 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Willie Wartaal - Moederdag Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jay Francis Theater Hof 88, Almelo
20:15
Oldenhermanns - FCKED De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kurt Overbergh 't Onkrooid, Arendonk

maandag 20 februari 2023

20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stephen Lynch Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Dorpshuis Heerde, Heerde

dinsdag 21 februari 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Kardol - De Situatie De Oosterpoort, Groningen

woensdag 22 februari 2023

Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - DNA Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg - Ego Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Snijders - Een avond met mij C.C. De tippe, Vledder
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Deventer Schouwburg, Deventer
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Trixxo Theater, Hasselt
Paulien Cornelisse - Aanstalten Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Scheldetheater, Terneuzen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:45
Simplon Comedy Night Simplon, Groningen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Figi Theater, Zeist
20:00
Jay Francis ADO Den Haag Stadion, Den Haag
20:15
Zoutmus - Jungleprinter De Oosterpoort, Groningen
20:15
n00b speelt n00b Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater 't Speelhuis, Helmond
Pagina -64