Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Jan van Besouw
Goirle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Ledeltheater
Oostburg
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
woensdag 07 november 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
donderdag 08 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 09 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag