Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
20:15
Cultura
Ede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
SplotsZ
Roelofarendsveen
woensdag 07 november 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 08 november 2018
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 09 november 2018
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen