Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Reggehof
Goor
14:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Beatrix Theater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Islemunda
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zaterdag 08 februari 2020
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
zondag 09 februari 2020
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
maandag 10 februari 2020
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 11 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 12 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 13 februari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard