Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
De Spil
Roeselare
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Mascini Theater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Mainstage
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Posttheater
Arnhem
21:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Maaspodium
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Toegift
Den Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
De Reggehof
Goor
21:00
De Reggehof
Goor
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
19:30
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
Dok6
Panningen
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TechnoHUB
Woerden
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
DeMess
Naarden
Mimik
Deventer
woensdag 07 oktober 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 oktober 2020
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
vrijdag 09 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
De Toegift, Den Hoorn
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Scratch Night
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Speelbeesten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Lebbis - De Ervaring
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Karin Bloemen - solovoorstelling
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
19:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
20:15
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Posttheater, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
Fred van Leer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TechnoHUB, Woerden
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Omval, Diemen
19:30
Daniëlle Schel - OK
DeMess, Naarden
Chris Verlaan - Man in de Maak
Mimik, Deventer